Hapttic-ის მხარდაჭერით თბილისში AI × Marketing 2026 ღონისძიება გაიმართება
Opinions expressed by Entrepreneur contributors are their own.
You're reading Entrepreneur Georgia, an international franchise of Entrepreneur Media.
28 თებერვალს, სასტუმრო Golden Tulip Design-ში საქართველო მასპინძლობს პირველ მასშტაბურ კონფერენციას, რომელიც სრულად ეძღვნება იმ ახალ რეალობას, სადაც AI განსაზღვრავს მომხმარებლის არჩევანს, ბრენდის ხილვადობას და კონკურენციის წესებს. დღეს მილიონობით ადამიანი მიმართავს ChatGPT-ს, Gemini-ს, Perplexity-ს და სხვა გენერაციულ AI სისტემებს კითხვით:
- რომელი სერვისი შევარჩიო?
- რომელი ბრენდი სჯობს?
ამიტომაც იმართება AI × Marketing 2026 - ქვეყნის პირველი კონფერენცია, რომელიც სწორედ ამ გარდამტეხ ტრენდებს აერთიანებს და რომლის ერთ-ერთი მთავარი მხარდამჭერია Hapttic-ი.
Hapttic-ისთვის განსაკუთრებით მნიშვნელოვანია AI ეკოსისტემაში მიმდინარე პროცესებში ჩართვა და ბიზნესების მხარდაჭერა, ვინაიდან სწრაფად ცვალებად ციფრულ გარემოში მონაცემებზე დაფუძნებული გადაწყვეტილებები, რეალურ დროში ანალიტიკა და ხელოვნური ინტელექტით გამდიდრებული ხედვები უკვე აღარ არის კონკურენტული უპირატესობა - ისინი ხდება აუცილებელი სტანდარტი. სწორედ ამიტომ, Hapttic აგრძელებს მსგავსი ინიციატივების მხარდაჭერას.
ღონისძიების ფარგლებში, Hapttic-ის თანადამფუძნებელი და CEO, ელენე ბიბილეიშვილი, ისაუბრებს AI-ის როლზე თანამედროვე ბრენდინგსა და მარკეტინგულ კომუნიკაციაში, AI Listening-ის ინოვაციურ კონცეფციასა და მონაცემებით მართულ პროცესებზე.
რატომ არის ღონისძიება მნიშვნელოვანი?
თუ ხართ მარკეტინგის ლიდერი, ბრენდ მენეჯერი, SEO სპეციალისტი, ბიზნეს ინოვატორი ან სტარტაპერი - აქ პირველად გაიგებთ:
- როგორ ცვლის AI რეკომენდაციები მომხმარებლის გზას;
- რატომ ხდება ChatGPT ახალი "საძიებო ფანჯარა";
- როგორ უნდა გახდეს თქვენი ბრენდი ხილვადი იმ ადგილას, სადაც მომხმარებელი იღებს საბოლოო გადაწყვეტილებას.
დამატებითი დეტალების ნახვა და Ბილეთების შეძენა შესაძლებელია tkt.ge-ზე.
ღონისძიების სპიკერები იქნებიან AI × Marketing-ის ეკოსისტემის ინდუსტრიის ლიდერები: